Zagospodarowanie poddasza jest niemałym wyzwaniem wymagającym kreatywności. Znaczna część osób urządza w tej części domu sypialnię, łazienkę i garderobę. Problematyczne skosy uniemożliwiają wstawienie do pomieszczeń standardowych mebli. Szczególnie dużych trudności może przysporzyć aranżacja garderoby, której podstawą jest duża, pojemna szafa. Na poddaszu znacznie lepiej niż standardowe meble dostępne w sklepach meblowych „od ręki” sprawdzają się szafy na zamówienie.

Co warto uwzględnić w projekcie?

Szafy na zamówienie ściśle odpowiadają indywidualnym potrzebom. Mebel projektowany jest na podstawie wytycznych klienta oraz szczegółowych wymiarów pomieszczenia. Doświadczony projektant wydobędzie z każdego, nawet szczególnie nieustawnego pomieszczenia potencjał. Nowa szafa będzie współgrała ze skosami czy wnękami. Co ważne, zamówienie szafy na wymiar to pewny sposób na spełnienie marzenia o prywatnej, luksusowej garderobie. Sam decydujesz, jak będą wyglądały detale zabudowy. Możesz wybrać szafę z klasycznymi albo rozsuwanymi drzwiami, wzbogaconą lustrami, misternie zdobioną albo minimalistyczną. Otwarta szafa? Dlaczego nie! Nowy mebel może mieć dowolną formę. Każdy klient samodzielnie konfiguruje również wnętrze – układ i liczbę półek, drążków, szuflad. Mebel może być wzbogacony o nietypowe elementy, na przykład haczyki na kolekcję torebek albo dodatkowe półki na buty. Dopełnieniem całości będzie gustowne oświetlenie.

Szafy na zamówienie – mebel skrojony na miarę

Odpowiedzią na potrzeby osób poszukujących praktycznego wyposażenia do pokoju o nietypowym układzie są szafy na wymiar dostępne między innymi w Bielsku-Białej. Meble wykonywane są z wysokiej jakości materiałów: litego drewna albo płyty MDF.

 

 

Comments are closed.