Szukając inspiracji na to, w jaki sposób zaaranżować przydomowy taras, warto zwrócić uwagę na nowoczesne meble wypoczynkowe na taras. Współcześnie bez trudu stworzymy wygodną przestrzeń do relaksu blisko domu, dopasowaną do konkretnych potrzeb. Dzięki zastosowaniu wysokiej klasy materiałów, meble będą wyglądać doskonale przez szereg lat.

Nowoczesne meble wypoczynkowe na taras rattan i naturalne drewno

Wśród najbardziej pożądanych elementów dekoracyjnych w ogrodach i na tarasach wymienia się rattan oraz lite drewno. Współcześnie bez trudu znaleźć można nowoczesne meble wypoczynkowe na taras wykonane z rattanu. Pnącza rattanowe pozyskiwane są na plantacjach o zrównoważonym rozwoju. Oznacza to, że zbiór rattanu nie wpływa na degradację środowiska naturalnego. Meble rattanowe to przede wszystkim wygodne fotele oparte na aluminiowych stelażach, ale też sofy czy dodatki takie jak lampiony i pufy.

Lite drewno wykorzystywane jest przede wszystkim do tworzenia wysokiej klasy stołów tarasowych. Stoły z blatem z drewna tekowego doskonale wpisują się w nowoczesne aranżacje. Projektanci chętnie sięgają również po drewno eukaliptusowe – twarde i jasne drewno egzotyczne jest wysoce odporne na ścieranie, zmienne warunki atmosferyczne. Takie nowoczesne meble wypoczynkowe na taras przyciągają wzrok!

Kolekcje technorattanowe – nowoczesne meble wypoczynkowe na taras

Wśród najchętniej wybieranych mebli wymienia się także meble technorattanowe. Kolekcje technorattanowe są niezwykle rozbudowane – znaleźć w nich można zarówno wygodne sofy, fotele, krzesła, jak i leżanki ogrodowe czy fotele wiszące w kształcie kokonu. Meble technorattanowe dostępne są w kilku kolorach, co pozwala na dopasowanie ich do już istniejącej aranżacji ogrodu czy tarasu. Nowoczesne meble wypoczynkowe na taras z technorattanu są wysoce odporne na zmienne warunki atmosferyczne.

 

 

Comments are closed.