Nawet najlepszy lekarz i personel medyczny nie jest w stanie w pełni zaspokoić potrzeb pacjenta. Dzięki wsparciu najnowocześniejszej technologii, zabiegi kosmetyczne mogą być naprawdę wysoce skuteczne. Lasery medyczne potrafią zdziałać cuda i poprawić wygląd zaniedbanej skóry. Jeśli jesteś fanem jakości i innowacyjnych rozwiązań, zapoznaj się z ofertą PCZK, sklepu z urządzeniami kosmetycznymi, współpracujący z najlepszymi klinikami w Polsce.

Medyczny laser diodowy marki premium – profesjonalne lasery do depilacji

PCZK oferuje pionierskie technologie. Lasery do usuwania owłosienia najwyższej jakości, to gwarancja dla klientów dobrze wykonanego zabiegu. Stosowane są w gabinetach kosmetycznych od wielu lat. Z pewnością do takich możemy zaliczyć medyczny laser INITIA, który ma jedne z lepszych parametrów na rynku. Ma on bardzo wysoką moc, nowoczesny układ chłodzenia głowicy i jest idealnym rozwiązaniem, jako inwestycja długoterminowa dla salonu kosmetycznego. To innowacyjne urządzenie powstało z myślą o wymagających klientach, którzy chcą mieć szybkie efekty w postaci braku owłosienia. Wcale nie trzeba przepłacać, aby mieć w posiadaniu skuteczny laser, ale niekoniecznie markowy.

Profesjonalne urządzenia kosmetyczne – przystępne cenowo dla klientów

Na https://www.pczk.com.pl/urzadzenia-hi-tech/urzadzenia-kosmetyczne.html znajdziesz nie tylko lasery diodowe do usuwania owłosienia. W swoim asortymencie PCZK posiada, np. urządzenia do diagnostyki skóry. Sprzęt ten ma za zadanie zeskanować twarz, a następnie dostarczyć kosmetologom informacji, na temat parametrów skóry pacjenta. W sposób dokładny klienci mogą zapoznać się ze swoimi problemami skórnymi z bliska i na ich podstawie zdecydować o dalszych krokach. Z tego względu, urządzenie LUMISCAN, świetnie sprawdzi się w nowoczesnych gabinetach kosmetycznych jako dodatkowy zabieg. 

 

Comments are closed.